"Sınav sistemleri değişse de Başakşehir'de başarı hep aynı"

Bir Başarı Yolculuğu

Okullarımızda ana sınıfından itibaren yabancı dil olarak İngilizce eğitimi vererek mezun olan her öğrencimizin en az bir yabancı dili rahat bir şekilde konuşabileceği bir dil eğitimi veriyoruz. Yabancı dil eğitimi, alanında uzman Türk ve yabancı uyruklu öğretmenlerin oluşturduğu eğitimciler tarafından verilmektedir.

 

Başakşehir Okullarında sınıflar tamamen teknolojik araç gereçlerle donatılmıştır. Bütün sınıflarımızda akıllı tahta sistemi kurulu olup öğrenciler okulumuzda teknolojinin bütün imkanlarından yararlanma şansına sahiptir. Akıllı tahta sistemi sayesinde derslerimiz işitsel, görsel birçok yönden daha avantajlı geçmekte, öğrenme düzeyi üst seviyelere çıkmaktadır. Başakşehir Koleji bilgiyi teknoloji ile birleştirerek öğrencilerine sunuyor. Bilgisayar laboratuvarlarımızda alacakları eğitimle 8. sınıfımızdan mezun olan her öğrenci word, excel, access, powerpoint, movie maker, publisher, photoshop, robotik sistemler gibi programları bilen, ofis programlarına hakim, öğretim teknolojisini kullanabilen, bilişim teknolojisini keşfetmiş bir yeterlilikle mezun olur.

 

Her yıl yeni yeni sınavların MEB sistemine dahil olduğu, sınav kaygısının yoğun olarak yaşandığı ve eğitim öğretim programları ile sınav sistemlerinin sık sık değiştiği ülkemizde, Başakşehir Koleji olarak öğrencilerimiz en iyi bir şekilde ve başarı odaklı olarak yetiştiriyor. Öğrencilerimizi TEOG ve benzeri sınavlara en iyi şekilde hazırlamak birinci önceliğimizdir. “Sınav sistemleri değişse de Başakşehir’de başarı hep aynı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir